Arama
Filters
Kapat

Sazlıca

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Organik Alıç Sirkesi - 500 ml

Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi
₺25,00 ₺19,90

Organik Ceviz Sirkesi - 500 ml

Orta Karadeniz Ekolojik Çiftçi Platformu üyelerinin Organik sertifikalı olarak yetiştirdiği cevizler Organik elma sirkesi ile karıştırılıp bekletilerek yıllandıktan sonra Sazlıca fabrikamızda Organik ceviz sirkesi olarak tüketicilere sunulur.
₺25,00 ₺19,90

Organik Elma Sirkesi - 500 ml

Organik Sertifikalı Elma Sirkesi
₺25,00 ₺20,90

Organik Enginar Sirkesi - 500 ml

İzmir bölgesinde Organik tarım çiftçileri tarafından üretilen Organik enginarlar Sazlıca fabrikamıza ulaştırılır. Daha sonra bekletilerek sirke halini alır. Enginar sirkesi karaciğeri güçlendirirken, karaciğerde meydana gelen hasarların onarımında yararlıdır. Aynı zamanda vücuttaki yorgunluğu alarak vücuda direnç kazandırır. İştahı az olanlar da enginar sirkesi ile iştahlarını da açmış olurlar. Uykusuzluğa iyi geldiği gibi romatizma ağrılarının hafiflemesine de katkıda bulunur. Hücreleri yenilerken kanı da temizler. Sindirim sistemine iyi gelir. Beyin ve kalp sağlığı için de oldukça yararlıdır. Enginar sirkesini tüketirken dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bunların başında mide problemi olanların çok dikkatli olması gerekir. Özellikle aç karnına iken enginar sirkesi tüketmemeleri gerekir. Ve sağlık sorunu yaşayanlar enginar sirkesini tüketirken mutlaka doktora danışmalıdır. Çünkü bu sirke oldukça keskin bir sirkedir. Ayrıca bir çay bardağı ılık suyun içine 1-2 tatlı kaşığı enginar sirkesi,1-2 tatlı kaşığı bal ve 1-2 damla limon sıkılarak karıştırılıp içilebilir.
₺25,00 ₺19,90

Organik Nar Ekşisi - 340 gr

İskenderun bölgemizde yetiştirilen Organik sertifikalı nar meyvesi Sazlıca fabrikamızda işlenerek Organik nar ekşisine dönüştürülür. Nar ekşisi; bağışıklık sistemini güçlendirir. Sindirim sistemini rahatlatır. İçerigindeki C, K, E vitamini ve potasyum sayesinde vücuda güç verir. Hafızayı korur. Tansiyonu dengeler.
₺34,90 ₺25,90

Organik Üzüm Sirkesi - 500 ml

Tokat Erbaa ve Niksar bölgesindeki Kazova yerel endemik üzüm cinsinin Orta Karadeniz Ekolojik Çiftçi Platformu üyeleri tarafından Organik sertifikalı olarak yetiştirilmektedir.
₺25,00 ₺20,90